1. Dziś Msze św. o godz. 7 30, 9 00 (Końska Ulica), 11 00 i 15 00. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski poświęcony Najświętszej Eucharystii pod hasłem ,,WIELKA TAJEMNICA WIARY”. Przed Mszą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Przed pierwszą Mszą św. Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Msze święte roratnie ku czci Matki Najświętszej codziennie o godz. 16 00.
  3. W piątek pierwszy piątek grudnia, święto św. Mikołaja Biskupa. Jest to odpust parafialny. Msze św. o 7 00 (na dojeździe), 11 00 (główna suma odpustowa) i 17 00. Podczas sumy kapłani z dekanatu będą sprawować sakrament pokuty i pojednania. Zachęcamy do spowiedzi świętej, aby godnie przeżyć ten ważny dzień i zyskać dar odpustu.
  4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msza o 7 00 w kościele dojazdowym i o 16 00 w kościele głównym. Ksiądz Wikariusz z posługą kapłańską uda się do chorych od godziny 8 30. Będzie to posługa przedświąteczna. Proszę zgłaszać jedynie tych chorych, których nie odwiedza w pierwsze piątki miesiąca.
  5. W czwartek na Mszę świętą i zbiórkę przed odpustem zapraszamy ministrantów.
  6. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, jedno z najwiekszych świąt maryjnych. Dziękujemy Panu Bogu za zachowanie Maryi Panny od wszelkeij zmazy grzechu od pierwszej chwili Jej istnienia. Zachęcamy do codziennego odprawiania nowenny do Matki Bożej Niepokalanej, która rozpoczęła się 29 listopada. Msze święte w porządku niedzielnym. Przed poranną Mszą św. Godzinki ku czci Niepokalanej. Zachęcamy, aby po sumie pozostać w kościele od 12 00 do 13 00 i odprawić godzinę łaski, o którą prosiła Matka Najświętsza. Jest to czas wielkiej Bożej łaski dla nas i dla całego świata.
  7. W zakrystii można kupić świece na stół wigilijny w cenie 6 złotych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc ubogim za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.